Kim jesteśmy

Poprawiamy życie poprzez naukę.
Zawsze inspiruje nas świat i ludzie wokół nas.

Grupa profesjonalnych nauczycieli sprosta Twoim wymaganiom i wskaże najkorzystniejszy dla Ciebie model przyswajania języka.

Świętujemy doskonałość
e-learningu w rozwoju osobistym

8 lat doświadczenia

Naszym celem jest wykształcenie językowe pokolenia kreatywnych profesjonalistów, którzy zatroszczą się o przyszłość w każdej branży.
Nasze kursy są zaprojektowane tak by pomóc Ci na ścieżce rozwoju niezależnie od tego na jakim poziomie językowym zaczynasz.

Jak pracujemy w NETcollege

Spotykamy się z naszymi uczniami w sieci, gdzie przenosimy najlepsze doświadczenia szkoły tradycyjnej. Od 24 lat uczymy z powodzeniem angielskiego w Łodzi.

Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujemy do najbardziej prestiżowych egzaminów organizowanych w Polsce przez British Council.

Nasze lekcje są starannie przygotowywane pod nadzorem profesjonalnego metodyka.
Monitorujemy pracę lektora, dbamy o postępy naszych uczniów.

Proponujemy zajęcia indywidualne. Wprowadzamy do naszej pracy inną, nowoczesną i wygodną dla zabieganych, zapracowanych, mieszkających daleko od dużego miasta technikę – naukę online.

 

Uczniowie NETcollege uczą się w swoim tempie, w czasie, który jest dla nich wygodny.


Indywidualne podejście do każdego ucznia gwarantuje szybki postęp. Uczymy metodą komunikacyjną – z nami przede wszystkim będziesz mówić i rozumieć. Nie zaniedbamy jednak tego, abyś znał dobrze gramatykę. Wszystko według potrzeb. Nie tracimy cennego czasu na dojazdy, stanie w korkach. Rozsiadamy się wygodnie w każdym miejscu gdzie mamy ochotę i uczymy się angielskiego!!!!!

Nieważne gdzie jesteś,
skorzystaj z naszej platformy e-learningowej

Każdy uczeń rozpoczyna współpracę ze szkołą od testu on-line, który ustali na jakim jest poziomie.

W specjalnie przygotowanym formularzu NETcollege uzyskuje od Ciebie informację o potrzebach, celach, zainteresowaniach.

Po analizie NETcollege proponuje zajęcia na odpowiednim poziomie wraz z dostępnymi terminami. Starannie dobrani nauczyciele poprowadzą zajęcia, które doskonalą wszystkie kompetencje językowe.

Ofertę NETcollege wzbogacają konwersacje z native speakers. Uczeń dobiera sobie częstotliwość i długość każdej lekcji. W przygotowanych pakietach istnieje możliwość indywidualnego wyboru sposobu opłacania lekcji w NETcollege.

Uczniowie, którzy wybierają opcję przygotowania do egzaminu dodatkowo nieodpłatnie mają możliwość pisania egzaminów próbnych, które rzetelnie monitorują postępy. Na życzenie ucznia NETcollege rejestruje ucznia na sesję egzaminacyjną w British Council.

 

Lekcje odbywają sie na naszej platformie e-learningowej www.school.netcollege.pl

Zapraszamy do NETcollege!!!!

Jola Witaszek

Pomysłodawczyni szkoły języka angielskiego online. Nauczyciel języka angielskiego, mgr filologii angielskiej, metodyk. Specjalizuje się w nauczaniu poziomów egzaminacyjnych, szczególnie części writing oraz tłumaczeniami, w tym na żywo. Przygotowuje do udziału w konferencjach i sympozjach prowadzonych w języku angielskim. Czynnie uprawia sport, pracuje z psami, zatapia się w literaturze. Z pasją gotuje.

Julia Witaszek

Ukończyła studia na kierunku Lingwistyka Stosowana na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność nauczycielsko-tłumaczeniowa. Magister translatoryki na Uniwersytecie Wiedeńskim. Posiada najbardziej prestiżowe świadectwa językowe m.in. Cambridge Proficiency in English. Z pasją przygotowuje i prowadzi lekcje oparte na własnych materiałach. Aktywnie spędza każdą wolną chwilę propagując zdrowy tryb życia.

Kali Swaid

Kali – nauczyciel z przygotowaniem merytorycznym TEFL oraz wykształceniem artystycznym. Ucząc, angażuje ucznia emocjonalnie wykorzystując różne techniki, w naturalny sposób kształci umiejętności komunikacyjne. Od urodzenia jest dwujęzyczna, aktualnie uczy się włoskiego i hiszpańskiego. Języki i ich poznawanie są jej pasją. Trenuje jogę, taniec.

Lisa Mbali

Lisa posiada wykształcenie ścisłe, specjalizuje się w naukach medycznych i biologicznych, przygotowuje się do zawodu lekarza. Od 2016 jest również certyfikowanym nauczycielem ESL. Ma duże doświadczenie w nauczaniu dzieci od 4 roku życia. Z pasją przyczynia się do rozwoju branży e-learningowej. Interesuje się nauką, medycyną i nauką nowych języków. Lisa prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia.

Wiktoria Siwiec

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność nauczycielsko - tłumaczeniowa. Wiktoria pracuje z językiem angielskim i hiszpańskim. Zawód tłumacza i nauczyciela zawsze stara się wzbogacić nowoczesnymi technologiami, W wolnym czasie programuje, uczy się nowych języków i dużo podróżuje. Od roku 2020 Wiktoria studiuje w Vigo, w Hiszpanii.

Robert Roberson

Robert jest nauczycielem z 35-cio letnim doświadczeniem, Obecnie mieszka w Los Angeles. Uczył angielskiego w całej Europie, biegle mówi 4 językami. Studiował w Stanach Zjednoczonych i we Francji, gdzie został nagrodzony Medalem Pedagoga za stworzenie systemu CWL - Kolorowe Metody uczenia się i LGS - System Gier Językowych. Był pionierem nauczania online w szkole językowej Pro-Linguistic Language School in Thiamont Attert w Belgii.

Frances Menton

Frances jest nauczycielem z 20-letnim doświadczeniem, otrzymała certyfikat TEFL w 2018. Aktualnie mieszka w RPA. Codziennie pomaga swoim uczniom przezwyciężyć bariery, poszerzając ich wiedzę i zwiększając pewności siebie.
W swoim wolnym czasie bardzo lubi podróżować, odwiedziła wiele europejskich krajów, takich jak Francja, Niemcy, Szwajcaria i Belgia. Jest bardzo kreatywna, lubi malować i rysować. Frances jest molem książkowym, ma szeroką wiedzę ogólną na temat bieżących wydarzeń na świecie.

Thomas Maqina

Thomas jest nauczycielem z 7 letnim doświadczeniem oraz dyplomem z ekonomii i finansów, uzupełnionym 120-godzinnym certyfikatem TEFL. Prowadzi spersonalizowane i wciągające lekcje dla uczniów w wieku od 4 do 66 lat. Specjalizuje się w matematyce, czytaniu i pisaniu. Jego pasją jest wywieranie pozytywnego wpływu na naukę innych. Jest fanem sportu i zna się na wielu dyscyplinach sportowych. Thomas stara się, aby każde zajęcia były najlepszą częścią Twojego dnia. Jego hasło to "uczmy się razem i zróbmy z tego miłe spotkania online".

Aleksandra Popławska

Aleksandra ukończyła studia I stopnia na kierunku Lingwistyka Stosowana na Uniwersytecie Warszawskim, obecnie kontynuuje studia magisterskie, specjalizacja tłumaczenia ustne. Równolegle studiuje również psychologię na Uniwersytecie Warszawskim. Ma doświadczenie w nauczaniu języków obcych na różnych poziomach. Lubi tańczyć, interesuje się literaturą i sztuką, a w wolnym czasie chętnie podróżuje.

Visited 144 times, 1 visit(s) today
Close