ZNAJOMOŚĆ JĘZYKÓW OBCYCH SPRAWI, ŻE WSZĘDZIE BĘDZIESZ U SIEBIE

Wiodąca szkoła językowa online

Miejsce do rozwoju

Kreatywni prowadzący

Szybkie postępy

.

Świętujemy doskonałość e-learningu

Szkoła językowa online, tłumaczenia, lektorzy - NETcollege

Zapraszamy na wirtualne lekcje do NETcollege, dzięki którym przyswoicie wiedzę w odpowiednim dla siebie tempie z pomocą dobrze wykwalifikowanych prowadzących. Nasza szkoła językowa online proponuje najlepsze standardy, wypracowane przez 30 lat doświadczeń w tradycyjnych placówkach.
Nauka angielskiego przez internet odbywa się w czasie, który jest dla Was najwygodniejszy, a lekcje indywidualne

gwarantują szybki postęp i tempo nauki dostosowane do potrzeb i możliwości uczniów NETcollege.

Nasi lektorzy angielskiego dodadzą Ci odwagi by zacząć mówić, zdać egzamin, a może na równi z nami podjąć się tłumaczenia tekstów? Zobacz co oferujemy i dołącz do uczących się w NETcollege!

Skontaktuj się ze szkołą online NETcollege, a nasi lektorzy i tłumacze na pewno rozwiążą Twój problem!

Nauka języka przez Internet

Obecnie robienie kursów, pracowanie, a nawet chodzenie do szkoły online nikogo nie dziwi. Pandemia, ale i rozwój techniki umożliwiły e-learning wszystkim chętnym, co pozwala na lepszą organizację czasu i większy komfort nauki – lektor jest do Twojej dyspozycji, dostępny przez internet.

 

W naszej szkole online dostępne są zajęcia na wszystkich poziomach, co pozwala na podjęcie nauki od zera, jak i na wysokim poziomie zaawansowania. Przez internetowe lekcje angielskiego przeprowadzi Cię międzynarodowa kadra naszych lektorów z wieloletnim doświadczeniem, również akademickim, w nauczaniu. Szczególną uwagę poświęcamy żywemu kontaktowi z językiem: nie tylko suchemu tłumaczeniu i wkuwaniu słówek, ale też mówieniu oraz rozumieniu mowy i tekstów. Współpracując z naszymi lektorami, poczujesz luz podczas codziennego posługiwania się obcą mową.

 

Nasza szkoła online pozwoli także na przygotowanie się do zaawansowanych egzaminów językowych, które pozwolą m.in. na podjęcie studiów na angielskich i amerykańskich uczelniach. Lektorzy nie tylko pomogą Ci w doskonaleniu zdolności lingwistycznych, ale też nauczą odpowiedniego pisania tekstów i rozwiązywania testów egzaminacyjnych przez internet.

Kursy Academic Writing

Przygotowaliśmy dla Was także zajęcia online pozwalające doskonalić swój warsztat w pisaniu tekstów akademickich po angielsku. To nie tylko tłumaczenie treści z polskiego, ale też poznanie sposobu formułowania zdań i całych akapitów.

Szkolenie z Academic Writing prowadzone przez internet, skierowane jest do maturzystów przygotowujących się do egzaminu oraz studentów i pracowników uczelni wyższych, którzy planują pisać prace w języku angielskim.

Tłumaczenia tekstów online

Oprócz prowadzenia kursów przez internet, zajmujemy się także przygotowaniem tłumaczeń tekstów z i na angielski oraz niemiecki. Przełożone materiały zawsze zostają przekazane do opracowania rodzimym użytkownikom języka, dzięki czemu brzmią naturalnie i zrozumiale. Jeśli tłumaczymy wystąpienia, oferujemy szkolenie z wymowy z jednym z naszych lektorów, by żadne słowo nie było dla Ciebie zagadką! Pracę nad tekstami wykonujemy terminowo, ale przede wszystkim – solidnie.

Jola Witaszek

Pomysłodawczyni szkoły języka angielskiego online NETcollege.

Aktywnie rozwija e-learning w zakresie nauczania języka angielskiego.

Nauczyciel języka angielskiego. Metodyk.

Specjalizuje się w nauczaniu poziomów egzaminacyjnych, części writing, zajmuje się tłumaczeniami, również na żywo. Pracuje z osobami przygotowującymi się do udziału w sympozjach i konferencjach.

Zatapia się w literaturze, uprawia sport, z pasją gotuje.

Mamy wspaniały zespół nauczycieli

Nasz zespół składa się z przedstawicieli różnych środowisk zawodowych z całego świata.

Pracowaliśmy dla

Visited 163 times, 1 visit(s) today
Close