Tłumaczenia z angielskiego i niemieckiego

NETcollege to nie tylko szkoła językowa, ale też miejsce, w którym zajmujemy się profesjonalnym przekładem tekstu.

Postaw na najlepszych

Wykonujemy rzetelne tłumaczenia tekstów w zakresie języka angielskiego i niemieckiego. Nasze przekłady poddawane są opracowaniu przez rodzimych użytkowników języka, co sprawia, że zawsze będą brzmiały naturalnie dla zagranicznego odbiorcy, bez znaczenia czy to tłumaczenie dokumentów, wystąpień, czy stron.
Oferujemy konkurencyjne ceny, szybką wycenę oraz krótki czas realizacji zlecenia – tekst jest natychmiast przekazywany do działu zajmującego się przekładami.

Przygotowując profesjonalne przekłady tekstów, dokumentów i wystąpień, posiłkujemy się doskonałą znajomością nie tylko języka angielskiego i niemieckiego, ale i polskiego, dbając nie tylko o poprawność leksykalną, ale i dobry styl i naturalność. Nasza praca jest szybka, drobiazgowa i niedroga.

Zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym biuro@netcollege.pl

Zajmujemy się przekładem tekstów wystąpień, treści użytkowych oraz dokumentów niewymagających poświadczenia notarialnego. Są to m.in.:

  • CV i listy motywacyjne – które w języku angielskim lub niemieckim mają także nieco inną strukturę i formę, która może wymagać poprawy;
  • instrukcje obsługi oraz specjalistyczna dokumentacja techniczna, która ma znaczenie szczególnie dla zakładów produkcyjnych, ale też osób prywatnych;
  • korespondencja – zarówno prywatna (w tym stare listy lub pamiętniki), jak i urzędowa;
  • materiały marketingowe: strony internetowe, ulotki, katalogi, broszury;
  • wyniki badań, karty leczenia i inne dokumenty medyczne, pozwalające np. na kwalifikację do leczenia zagranicznego.


Ponadto proponujemy tłumaczenie wystąpień, które obejmują nie tylko suchy przekład tekstu przemówienia, ale także konsultacje w zakresie prawidłowej wymowy. Jest to rozwiązanie dla osób, które nie czują się szczególnie pewnie w używaniu języka obcego. Wówczas, samo przygotowanie tłumaczenia z niemieckiego lub angielskiego to tylko ułamek przygotowań do doskonałego wystąpienia.

Visited 40 times, 1 visit(s) today
Close