Szkoła

Jak pracujemy online

W NETcollege spotykamy się z naszymi uczniami w sieci, gdzie przenosimy najlepsze doświadczenia szkoły tradycyjnej. Od 24 lat uczymy z powodzeniem angielskiego w Łodzi. Prowadzimy zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania, przygotowujemy do najbardziej prestiżowych egzaminów organizowanych w Polsce przez British Council. Nasze lekcje są starannie przygotowywane pod nadzorem profesjonalnego metodyka.
Monitorujemy pracę lektora, dbamy o postępy naszych uczniów.

W NETcollege proponujemy zajęcia indywidualne, które merytorycznie nie odbiegają od zajęć tradycyjnych. Wprowadzamy do naszej pracy inną, nowoczesną i wygodną dla zabieganych, zapracowanych, mieszkających daleko od dużego miasta technikę - nauke online. Uczniowie NETcollege uczą sie w swoim tempie, w czasie, który jest dla nich wygodny.
Indywidualne podejście do każdego ucznia gwarantuje szybki postęp. Uczymy metodą komunikacyjną – z nami przede wszystkim będziesz mówić i rozumieć. Nie zaniedbamy jednak tego, abyś znał dobrze gramatykę. Wszystko według potrzeb. Nie tracimy cennego czasu na dojazdy, stanie w korkach. Rozsiadamy sie wygodnie w każdym miejscu gdzie mamy ochotę i uczymy się angielskiego!!!!!

Każdy uczeń rozpoczyna współpracę ze szkołą od testu on-line, który ustali na jakim jest poziomie. W specjalnie przygotowanym formularzu NETcollege uzyskuje od Ciebie informację o potrzebach, celach, zainteresowaniach. Po analizie NETcollege proponuje zajęcia na odpowiednim poziomie wraz z dostępnymi terminami. Starannie dobrani nauczyciele poprowadzą zajęcia, które doskonalą wszystkie kompetencje językowe. Ofertę NETcollege wzbogacają konwersacje z native speakers. Uczeń dobiera sobie częstotliwość i długość każdej lekcji. W przygotowanych pakietach istnieje możliwość indywidualnego wyboru sposobu opłacania lekcji w NETcollege.

Uczniowie, którzy wybierają opcję przygotowania do egzaminu dodatkowo nieodpłatnie mają możliwość pisania egzaminów próbnych, które rzetelnie monitorują postępy. Na życzenie ucznia NETcollege rejestruje ucznia na sesję egzaminacyjną w British Council.

Lekcje odbywają sie na naszej platformie e-learningowej www.school.netcollege.pl

Zapraszamy do NETcollege!!!!Jola Witaszek

Nauczyciel języka angielskiego. Metodyk. Specjalizuje się w nauczaniu poziomów egzaminacyjnych, części writing, zajmuje się tłumaczeniami, również na żywo. Pracuje z osobami przygotowującymi się do udziału w sympozjach i konferencjach. Zatapia się w literaturze, uprawia sport, z pasją gotuje. Aktywnie rozwija e-learning w zakresie nauczania języka angielskiego.


Jola Witaszek

Pomysłodawczyni szkoły języka angielskiego na Skypie. Nauczyciel języka angielskiego, mgr filologii angielskiego, metodyk. Specjalizuje się w nauczaniu poziomów egzaminacyjnych, szczególnie części writing. Zajmuje się także tłumaczeniami, w tym na żywo. Przygotowuje do udziału w konferencjach i sympozjach prowadzonych w języku angielskim. Czynnie uprawia sport, pracuje z psami, zatapia się w literaturze. Z pasją gotuje. Od kilku lat rozwija aktywnie e-learning w zakresie języka angielskiego.

Kali Swaid

Kali – nauczyciel z przygotowaniem merytorycznym TEFL oraz wykształceniem artystycznym. Ucząc, angażuje ucznia emocjonalnie wykorzystując różne techniki, w naturalny sposób kształci umiejętności komunikacyjne. Od urodzenia jest dwujęzyczna, aktualnie uczy się włoskiego i hiszpańskiego. Języki i ich poznawanie są jej pasją. Trenuje jogę, taniec.

Julia Witaszek

Ukończyła studia na kierunku Lingwistyka Stosowana na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność nauczycielsko-tłumaczeniowa. Aktualnie studiuje translatorykę na Uniwersytecie Wiedeńskim. Posiada najbardziej prestiżowe świadectwa językowe m.in. Cambridge Proficiency in English. Z pasją przygotowuje i prowadzi lekcje oparte na własnych materiałach. Aktywnie spędza każdą wolną chwilę propagując zdrowy tryb życia.

Frances Menton

Frances jest nauczycielem z 20-letnim doświadczeniem, otrzymała certyfikat TEFL w 2018. Aktualnie mieszka w RPA. Jej szeroką wiedze i kompetencje potwierdzają lata, które spędziła jako nauczyciel języka angielskiego w klasie integracyjnej. Frances jest wyrozumiała i doskonale rozumie trudności jakie napotykają uczący się nowego języka. Codziennie pomaga swoim uczniom przezwyciężyć bariery, poszerzając ich wiedzę i zwiększając pewności siebie. W swoim wolnym czasie bardzo lubi podróżować, odwiedziła wiele europejskich krajów, takich jak Francja, Niemcy, Szwajcaria i Belgia. Jest bardzo kreatywna, lubi malować i rysować. Frances jest molem książkowym, ma szeroką wiedzę ogólną na temat bieżących wydarzeń na świecie.

Steve Fields

Steve jest nauczycielem języka angielskiego od roku 2011. Pracował w szkole podstawowej, liceum i na uniwersytecie. Ukończył Trinity College. Jest zarówno nauczycielem, jak i egzaminatorem. Pracował w wielu międzynarodowych firmach, gdzie prowadził specjalne kursy z Business English. Aktualnie pracuje na uniwersytecie w Liverpoolu, gdzie pomaga studentom osiągnąć odpowiedni poziom języka angielskiego tak, aby mogli się oni ubiegać o miejsce na brytyjskich uczelniach. Z pasją pomaga młodym ludziom zrobić nowy krok w ich nauce, karierze i życiu. Aktualnie mieszka w Hiszpani, a w wolnym czasie lubi biegać i jeździć na rowerze.

Wiktoria Siwiec

Wiktoria Siwiec

Studentka Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, specjalność nauczycielsko - tłumaczeniowa. Wiktoria pracuje z językiem angielskim i hiszpańskim. Zawód tłumacza i nauczyciela zawsze stara się wzbogacić nowoczesnymi technologiami, co ostatnimi czasy stało się jej nową pasją. W wolnym czasie programuje, uczy się nowych języków i dużo podróżuje. Swoje umiejętności językowe wykorzystuje nie tylko w pracy, ale także w kontaktach międzyludzkich, zdobywając coraz to nowe ciekawostki kulturowe od lokalnych ludzi. W roku 2020 Wiktoria studiuje w Vigo, w Hiszpanii.

Robert Roberson

Robert Roberson

Robert jest nauczycielem z 35-cio letnim doświadczeniem, Obecnie mieszka w Los Angeles. Uczył angielskiego w całej Europie. Sam biegle mówi 4 językami. Studiował w Stanach Zjednoczonych i we Francji. We Francji został nagrodzony Medalem Pedagoga za stworzenie systemu CWL - Kolorowe Metody uczenia się i LGS - System Gier Językowych. Był pionierem nauczania online w szkole językowej Pro-Linguistic Language School in Thiamont Attert w Belgii. Robert jest mistrzem w prowadzeniu zajęć lekkich i przyjemnych.

Mark Hampton

Mark Hampton

Pochodzę z Middlesbrough w Anglii. Początkowo studiowałem ekonomię, potem pedagogikę. Po studiach wiele podróżowałem i uczyłem praktycznie na całym świecie (Wietnam). W Polsce jestem od 2016 roku. teraz mieszkam w Łodzi. Specjalizuję się w pracy z małymi dziećmi i nastolatkami. Sam ciągle się doskonalę oraz pracując w szkole letniej na Uniwersytecie Oksfordzkim, gdzie zdobyłem kilka razy tytuł nauczyciela miesiąca. W wolnym czasie uwielbiam podróżować po Polsce, poznawać nowych ludzi, słuchać muzyki i a także próbuję nauczyć się języka polskiego.